WhatsApp

Gesa Group Çerkezköy’de hizmet vermeye başladı

Gesa Group Çerkezköy’de hizmet vermeye başladı

  • 217 Okuma
  • 10 Mayıs 2023, 11:24

İşletmeciliğini Emrah Akçay’ın yaptığı danışmanlık hizmeti veren Gesa Group, Çerkezköy Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Yarımoğlu Sokak üzerinde açılışını gerçekleştirdi.

Her geçen süre de aldığı göç ile beraber büyüyen ve gelişen Çerkezköy’de yeni işletmelerde hızla artıyor.

Bu kapsamda sosyal hizmetler, emlak, inşaat, otomotiv gibi alanlarda danışmanlık ve taşeronluk hizmeti veren işletmeciliğini Emrah Akçay’ın yaptığı Gesa Group Çerkezköy Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Yarımoğlu sokakta yaptığı açılış töreni ile hizmet vermeye başladı.
İşletme önünde yapılan açılış merasimine AK Parti Tekirdağ Milletvekili adayı Akın Yılmaz ve Akçay ailesinin sevenleri katıldı.

“BÖLGEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM”

Açılışta konuşan İşletme sahibi Emrah Akçay, “Hizmet sektöründe bölgemize yeni şeyler katmak için buradayız. Bölgemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerimi iletiyorum” dedi

“HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM”

Akçay’ın ardından konuşan ve hayırlı olsun temennisinde bulunan AK Parti Tekirdağ Milletvekili adayı Akın Yılmaz, “Kıymetli Emrah kardeşim ve ailesine hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bölgemiz her geçen gün büyüyor. İş istihdamı ile bölgeye değer katan ilçeler gurubundayız. Yıllardır Emrah Akçay kardeşimi tanıyorum ve girişimci ruhu ile bölgeye değer katacağına yürekten inanıyorum. Tekrardan hayırlı olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi ve katılımcılara ikramlarda bulunuldu.

Muhabir:  Fatma Nur VURAL

TÜM HABERLER
Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM
Bilgi Talep Formu